Oldřich Blažíček

(1887-1953)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    V ohradě

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    kombinovaná technika, papír, 17,5 x 20 cm, na původní paspartě značeno Oldřich Blažíček, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 6

    olej na dřevěné desce, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD O Blažíček, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID6698 Historie příhozu