Oldřich Blažíček

(1887-1953)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    V ohradě

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:21

    kombinovaná technika, papír, 17,5 x 20 cm, na původní paspartě značeno Oldřich Blažíček, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Interiér kostela

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:22

    olej, karton, 38 x 41 cm, sign. PD O. Blažíček, rám, představitel moderní české krajinomalby, studoval na pražské VŠUP u prof. E. Dítěte a K.V. Maška, později na pražské AVU, kde se pod vedením prof. H. Schweigera seznámil s malováním interiérů a kde vznikla řada jeho stěžejních děl té doby. Autorův…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Odhadní cena: 75 000 - 83 000 Kč CZK