Richard Wiesner

(1900-1972)

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Dívka čtoucí dopis

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, 1959, 90 x 113 cm, sign. LN Wiesner 59, rám, pro Wiesnerovu figurální tvorbu se stal zlomovým obrazem autoportrét z roku 1934, který svojí spontánností stál na začátku autorovy figurální tvorby. V následujících letech se Wiesner věnoval portrétům a hlavním námětem se staly především že…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)