Richard Wiesner

(1900-1972)

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:36

    tuš, akvarel, papír, 1935, 38,5 x 20 cm, sign. PD R. Wiesner 1935, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté prof. V. Nechleby a J. Obrovského na AVU v Praze, členka Skupiny 58 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 Kč CZK