Jakub Špaňhel

(1976)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Růže

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:46

    akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prvkem v jeho malbě je světlo které p…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)