Antonín Balšánek

(1865-1921)

  • Antonín Balšánek

    (1865-1921)

    Interiér kostela

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    akvarel, papír, 1894, 35,5 x 21,5 cm, sign. PD Balšánek 94, rám, profesor na české technice v Praze a významný architekt přelomu 19. a 20. století byl také zdařilým kreslířem akvarelových architektonických studií

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)