Alois Kalvoda

(1875-1934)

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    Zima na Vysočině

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, karton, 25 x 28 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. E. Mařáka na AVU v Praze, člen JUV, SVU Mánes a SVUM

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)