Antonín Kroča

(1947)

SEZNAM AUTORŮ

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Slunečnice

    Položka č.: 281610

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53

    olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Vražda v rákosí

    Položka č.: 281611

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54

    olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Keř

    Položka č.: 281612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55

    olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Na louce

    Položka č.: 281613

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56

    olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Červená květina

    Položka č.: 281614

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57

    olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 281615

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Bez názvu

    Položka č.: 281616

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:59

    olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook