Josef Krčil

(1906-1985)

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Modrý kříž

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54

    olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)