Antoš Frolka

(1877-1935)

  • Antoš Frolka

    (1877-1935)

    Krojovaná žena s nůší

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    akvarel, karton, 43 x 27 cm, sign. LD A. Frolka, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)