Eduard Grieben

(1813-1870)

  • Eduard Grieben

    (1813-1870)

    Motiv z pohoří Hunsrück- Gerolstein in der Eifel

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, 36 x 57 cm, LD monogr. EG, rám, restaurováno, rentoilováno, vzadu štítky s popisem, E. Grieben byl krajinář a rytec, člen Akademie v Berlíně. S požitkem maloval opuštěné krajiny. Zastoupen v Národní galerii v Berlíně. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)