Eduard Grieben

(1813-1870)

  • Eduard Grieben

    (1813-1870)

    Motiv z pohoří Hunsrück- Gerolstein in der Eifel

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:17

    olej, plátno, 36 x 57 cm, LD monogr. EG, rám, restaurováno, rentoilováno, vzadu štítky s popisem, E. Grieben byl krajinář a rytec, člen Akademie v Berlíně. S požitkem maloval opuštěné krajiny. Zastoupen v Národní galerii v Berlíně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK