Jiří Rada

(1929-2011)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 234693

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:06

    olej, plátno, 58 x 67 cm, rám

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)