Jiří Rada

(1929-2011)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Božkov II. (Vzpomínka na r. 64)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, 80 x 92 cm, sign. LD J. Rada, rám, tématem řady Radových obrazů je krajina a tak by mohl autor být snadno řazen mezi krajináře. Často ztvárňoval zahrady, venkovské domy nebo koruny stromů. Také valérům šedé, modré a zelené zůstává autor věrný. Tato opakující barevnost se stává pro obra…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)