James Janíček

  • James Janíček

    Muší muž (PF 1977)

    Položka č.: 268625

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:42

    lept, 1976, 9,8 x 11,9 cm, sign. DU Janíček, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

  • James Janíček

    Keep smiling

    Položka č.: 268626

    Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:44

    lept, 1976, 15,3 x 12,3 cm, sign. DU Janíček 76, č. 19/30, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 720 CZK (30 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 268627

    Vyvolávací cena: 880 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:46

    mezzotinta, akvatinta, 1988, 22,8 x 16,9 cm, sign. DU Janíček 88, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 880 CZK (37 €)

  • James Janíček

    Čekání na Godota

    Položka č.: 268628

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:48

    lept, 1975, 24 x 19,2 cm, sign. DU Janíček 75, č. 24/40, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

  • James Janíček

    Můra

    Položka č.: 268629

    Vyvolávací cena: 1.840 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:50

    litografie, 1979, 36,2 x 27,7 cm, sign. DU Janíček 79, č. 39/60, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.840 CZK (77 €)