František Tavík Šimon

(1877-1942)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Starý přístav v Amsterodamu

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 170.000 CZK (6.800 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, plátno, 60 x 60 cm, sign. LD T. F. Šimon, rám, vzadu signováno a autorský název; konzultováno a ověřeno vnukem autora, Petrem Šimonem. Krásná olejomalba z díla předního českého grafika, který svoji tvorbou navázal na tradici a slávu Václava Hollara. Své nadání zachytit atmosféru předních evro…

    Aktuální cena: 170.000 CZK (6.800 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai des Grands - Augustins v Paříži

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akvatinta, 1910, 34,8 x 44,9 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai d´Anjou v Paříži

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    akvatinta, 1924, 30 x 39,5 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6711 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Ptáčník na trhu (z Verony)

    Položka č.: 174

    barevný lept, 1906, 32,2 x 39,7 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Poslední dražitel: ID5564 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Starý most Lestacade v zimě

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    barevný lept, 1909, 17 x 26 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)