František Tavík Šimon

(1877-1942)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Notredame

    Položka č.: 237006

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:56

    akvatinta, 32,8 x 37 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno razítkem v desce DU, rám, č. 128/350, LN v tisku: copyright by less graveurs moderne Paris, 194 Ruede Rivauld, PN v tisku imprimé in Czechoslovaque, na rámu mírné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Ho…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 237007

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:57

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pražský hrad

    Položka č.: 236313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:14

    akvatinta, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD T. F. Šimon. LD razítko, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Položka č.: 236314

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:15

    lept, 1914-1916, 29 x 28 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, ve svých grafických listech se tomuto umělci podařilo zachytit dění nejenom v tehdejší Praze, ale i řadě jiných míst po celém světě. V letech 1894–1900 byl žákem Akademie výtvarných umění v Praze u profesora Maxmiliána Pirnera. V době studií na…

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 236315

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:16

    lept, 1922, 18 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno na desce LD TFŠ, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 236316

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:17

    akvatinta, 24 x 27,7 cm, sign. PD F. T. Šimon, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)