Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptačí hnízdo

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 2015, 32 x 40 cm, sign. Martin Salajka 2015, č. 91/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 163009

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 14:32

    linoryt, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Berany duc

    Položka č.: 188438

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:24

    linoryt, 2014, 60 x 42 cm, sign. PD Martin Salajka 2014, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II.

    Položka č.: 196488

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 16:16

    kombinovaná technika, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign. vzadu Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 214132

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 17:18

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 51/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 233578

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 19:10

    litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 84/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)