Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Brouci

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:20

    litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 5/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:18

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)