Milan Pech?

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    Položka č.: 235136

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2019 18:49

    litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)