Milan Pech?

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:15

    litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)