Sobotková

  • Sobotková

    Masky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:21

    litografie, 1999, 32,5 x 27,1 cm, sign. PD Sobotková 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)