Karel Kostial

(1878-1943)

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 281361

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26

    akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)