Jiří Mádlo
(1934-2008)
Položka č.: 281136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:32
litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)