Josef Čapek

(1887-1945)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Z cyklu Veselý rok

    Položka č.: 228579

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 13:25

    litoofset, 24,5 x 37,5 cm, značeno PD Josef Čapek, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 233248

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:04

    tužka, papír, 4 x 6,3 cm, rám, na rámu drobná poškození, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)