MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Město labutí

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, plátno, 2018, 135 x 90 cm, sign. PD MICL 18, dílo od malíře, působícího dříve ve skupinách Luxsus a Natvrdlí. MICL je znám především pro své psychedelické až fantasmagorické kompozice zaplněné obilnými klasy, marihuanou či třeba melouny. V jeho utopických, často až „mimozemských“ výjevem lze s…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)