MICL

(1969)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:09

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)