Jiří Ščerbakov

(1926-2007)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Jaro

    Položka č.: 233143

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:44

    olej, plátno, 79 x 60 cm, monogr. DU J. Š., rám, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Podzim

    Položka č.: 233144

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:45

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Zima

    Položka č.: 233145

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 18:46

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    Položka č.: 233696

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:44

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 233697

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:45

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 233698

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:46

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Boj o kořist

    Položka č.: 233699

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:47

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 233700

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:48