Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:49

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:01

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:02

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 576

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:03

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Krmítko

    Položka č.: 189116

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:42

    litografie, 11 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 189118

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:44

    litografie, 17,7 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Loreta v noci

    Položka č.: 189119

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:46

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 189121

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:48

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa v noci

    Položka č.: 189122

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2019 15:50

    litografie, 32 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 66/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní motiv

    Položka č.: 233556

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:48

    litografie, 27,2 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Na slunci

    Položka č.: 233557

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:49

    litografie, 28,3 x 35,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při levém okraji mírně zašpiněný a pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 233558

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:50

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)