Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:18

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    Položka č.: 232968

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:20

    litografie, 19,7 x 28 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 43/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivnovník

    Položka č.: 136507

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:30

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 87/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Izraelský keř

    Položka č.: 136510

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:31

    litografie, 34,5 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Hodiny u Lužického semináře (Kampa)

    Položka č.: 136512

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:32

    litografie, 18,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 27/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Malostranské příčné schody

    Položka č.: 182161

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:53

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign Du Jana Reinerová, č. 27/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 186986

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:15

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    Položka č.: 186987

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:16

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191085

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:11

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Schody do Nerudovky

    Položka č.: 191176

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:31

    litografie, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 86/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    U Jánkského vršku

    Položka č.: 191178

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:32

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 40/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Nerudovka

    Položka č.: 191179

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:33

    litografie, 7 x 9,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 89/130, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalské (letní)

    Položka č.: 191180

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:34

    litografie, 7,5 x 95 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 199633

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:53

    litografie , 44,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice (nemocnice vlevo)

    Položka č.: 204570

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:07

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    Položka č.: 218983

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:55

    litografie, 34,5 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/66, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 219998

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 56/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Liberecké zahrady

    Položka č.: 219999

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:58

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    Položka č.: 220028

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 17:59

    litografie, 38,5 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.39/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Malostranské schody

    Položka č.: 220071

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:00

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 220666

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:05

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Synagoga v Maiselovce

    Položka č.: 220667

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:06

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:07

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:19

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 228779

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:20

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 228780

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:22

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191903

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Zima

    Položka č.: 234411

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 19:16