Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Soumrak

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:27

    litografie, 32 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 5/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Okno od J. Muchy na Hradčanské

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:38

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Pokoj s krbem (u Jana Muchy)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:51

    litografie, 43,7 x 32,6 cm, sign DU Jana Reinerová , č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér s krbem

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:05

    litografie, 43,6 x 32,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 17/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Synagoga

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:23

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 9/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:29

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:30

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 572

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:31

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě