Jan Koblasa
(1932-2017)
Hvězda
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, kombinovaná technika, sololit, 2000, 61 x 59 cm, monogr. vzadu JK 2000, rám, Jan Koblasa, který žil od roku 1968 v Německu, patřil k nejuznávanějším exilovým umělcům. Dílo Jana Koblasy je plné symbolů a znaků a hlavní roli v něm hrají návraty k mýtům a archetypům. V jeho dílech se často objev…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Jan Koblasa
(1932-2017)
Položka č.: 281569Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12
lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)