Různí autoři

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    Položka č.: 235148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:43

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 235551

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 19:10

    volné listy, 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Různí autoři

    Památník s podpisy významných osobností

    Položka č.: 235596

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 18:15

    v kůži vázaný notes s autogramy, 1934-1950, 19 x 15 cm, z pozůstalosti PhDr. Jaromíra Doležala, který působil jako literární historik a kritik se zaměřením na slavistickou problematiku, kulturní a politický publicista, novinář, překladatel z němčiny a slovanských literatur, diplomat. Památník vznikl…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • různí autoři

    Skupina Ra

    Položka č.: 235741

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 08. 2019 19:00

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    Položka č.: 235848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:07

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 26,6 x 39; 25,4 x 36,4 cm, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, natržený přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)