Různí autoři

  • Různí autoři

    List k výstavě žáků Zdeňka Sklenáře

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:57

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, 39/200, kolektivní práce 17 autorů, podepsáni: M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, M. Lesařová - Roubíčková, L. Kuklík, M. Merhautová, K. Zeman, E. Smrčinová, K. Demel, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, N. Čančíková, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, při okr…

    Aktuální cena: 808 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID802 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Soutisk

    Položka č.: 233094

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:55

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, sign. dole, č. 30/200, M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, L. Kuklík, M. Lesařová - Roubíčková, D. Toušová, K. Zeman, E. Smrčicová, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, K. Demel, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, N. Čančíková, při okraji roztržený, lehce pokrče…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)