Michal Rapant

(1986)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:16

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 29/75

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Skoro bezhlavý jezdec Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 04

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:17

    litografie, 2018, 40,1 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 25/75