Michal Rapant

(1986)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Klobouk Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 01

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 2018, 32,5 x 49,6 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 28/75

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02

    Položka č.: 266

    litografie, 2018, 40 x 46,4 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 26/75