Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:05

    5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízen…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věčná Julie

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:46

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovenské děvčátko

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:51

    litografie, 1948, 34 x 25 cm, sign. PD Jiřincová 48, rám, autorský tisk, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)