Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 22:16

    lept, 5,3 x 3,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 199189

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2019 11:10

    litografie, 32,2 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 233364

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:00

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)