Michaela Lesařová - Roubíčková

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)