Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Žebra hrušky

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:44

    litografie, 2005, 25,5 x 21 cm, sign. PD Lukáš Miffek 05, 15/28, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2465 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Za školou II.

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    olej, plátno, 2015, 150 x 130 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)