Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:48
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Nokturno
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:49
litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)