Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 235447

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 235936

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:43

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 55 000 Kč CZK