Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)