Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Vesnička

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:28

    litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, na zadní straně razítko Dílo, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)