Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Položka č.: 190303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2019 18:23

    litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)