Oldřich Jelínek

(1930-2000)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Historie letectví

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:04

    litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:49

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)