Josef Pýcha

(1914-1988)

žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Vesnice

    Položka č.: 281273

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40

    olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)