Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:00

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Soubor 8 linořezů

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:01

    8x linořez, vše značeno razítkem Dobré dílo, vše č. 31/100, soubor obsahuje novotisky z původních štočků Josefa Čapka vytvořené okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, 5 linorytů bylo doprovodnou ilustrací ke knize Román zajícův, vbývající 3 jsou samostatné ilustra…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Dudek

    Anděl

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:02

    lept, akvatinta, 2013, 20 x 20 cm, sign. PD Dudek 2013, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Historie letectví

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:04

    litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:05

    5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízen…

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:06

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 72/75, tištěno z původního kamene 2015

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Peter Kľúčik

    V raji

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:07

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD P. Kľůčik 2007, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:08

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 4/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:09

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:11

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Růžový duch doby

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:12

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Nikl

    U vody

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:14

    lept, 1990, 24 x 15,5 cm, sign. PD F. Nikl 1990, rám, autorský tisk, žák prof. M. Holého, člen UVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:16

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 29/75

  • Michal Rapant

    (1986)

    Skoro bezhlavý jezdec Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 04

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:17

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:18

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 72/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Různí autoři

    Dvakrát šedesát

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:19

    12x grafika, 1997 - 1998, 34,5 x 25 cm, vše signováno, 37/200, soubor 12. grafických listů s básněmi Olgy Čechové, ke svým šedesátinám vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský, autoři: J. Brázda, F. Burant, O. Čechová, K. Demel, J. Istler, B. Jirků, V. Komárek, O. Kulhánek, J. Pileček, P. Sukdolák, J.…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Brouci

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:20

    litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 5/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Sobotková

    Masky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:21

    litografie, 1999, 32,5 x 27,1 cm, sign. PD Sobotková 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:22

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 14/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Portrét

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:23

    linoryt, 1969, 29,8 x 16 cm, sign. PD Joff 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:24

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trutnov

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:25

    dřevoryt, 1920, 39,2 x 49,7 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v …

  • František Zálešák

    Pražské mosty

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:26

    litografie, 1986, 40,8 x 39,3 cm, sign. PD FZálešák 1986, 88/200, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Soumrak

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:27

    litografie, 32 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 5/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Pavel Lisý

    Vesnička

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:28

    litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, na zadní straně razítko Dílo, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem II

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:29

    litografie, 2010, 54 x 76 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 16/39, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)