Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kvetoucí lebka

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také v Buda…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK