Josef Hlinomaz

(1914-1978)

  • Josef Hlinomaz

    (1914-1978)

    Na nový rok (PF 1978)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:00

    fix, papír, 1977, 20,5 x 29 cm, sign. PD JHlinomaz, rám, PN věnování: Karlíčkovi Raušovi, lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID6852 Historie příhozu