Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:32

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:34

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)