Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 187025

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:27

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:52

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:54

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:56

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:58

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Forum Romanum - Roma

    Položka č.: 235413

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:08

    lept, 15,5 x 10,9 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Nákladní lodě na řece

    Položka č.: 181401

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 14:23

    suchá jehla, 25 x 31,5 cm, sign. PD C. Bouda, při okraji lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 15:19

    dřevoryt, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 227527

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2019 18:06

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Žena v lenošce

    Položka č.: 206306

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:02

    litografie, 1969, 12,3 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, v dolní části slepotiskové razítko Lyra pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební píseň 1/2 - Chardonne Jacques

    Položka č.: 235487

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:06

    bibliofilie, 1922, 19,5 x 14,5 cm, knižní úprava Cyrila Boudy, nakl. Symposion, vazba původní, celokožená, 138 a 183 stran, stav dobrý, vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    Položka č.: 235492

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:11

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    René - François René de Chateaubriand - Atala aneb O vášnivé lásce dvou divochů v pustině

    Položka č.: 235500

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:19

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperion, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    Položka č.: 235653

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:12

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Kytarista

    Položka č.: 236445

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:19

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)