Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 176582

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 14:48

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Aladinova lampa

    Položka č.: 235318

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:58

    dřevoryt, 1976, 8,4 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, č. 29/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2019 14:59

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 236455

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:29

    lept, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Pištec

    Položka č.: 236646

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:40

    litografie, 21 x 36,5 cm, sign. DU VKomárek, č.88/200, ohnutý levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236673

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:07

    suchá jehla, 29,2 x 19,8 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236674

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:08

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Křeslo

    Položka č.: 236747

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:11

    Suchá jehla, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)