Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Pohlednice

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 1974, 49 x 69 cm, sign. DU V. Komárek 74, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 15:21

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 236455

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:29

    lept, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 3/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 236647

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:41

    suchá jehla, 1965, 36,7 x 27,7 cm, sign. DU V. Komárek 65, pasparta, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236673

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:07

    suchá jehla, 29,2 x 19,8 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236674

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:08

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Křeslo

    Položka č.: 236747

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:11

    Suchá jehla, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)