Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:24

    dřevoryt, 1991, 21,5 x 37,5 cm, sign. DU V Komárek 91, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:28

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 233091

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:52

    suchá jehla, 29,2 x 19,8 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 233383

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:19

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    Položka č.: 233385

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:21

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)