Pravoslav Nesrovnal

  • Pravoslav Nesrovnal

    Holyně

    Položka č.: 188786

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:44

    akvarel, papír, 2006, 50 x 60 cm, sign. PD Nesrovnal 2006, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Zimní pole

    Položka č.: 231537

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:58

    tempera, lepenka, 2005, 53 x 62 cm, sign. PD Nesrovnal 2005, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)