Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Lávka- Praha

    Položka č.: 232913

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 21:54

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, č.2/100, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ze Záběhlic

    Položka č.: 228068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:28

    linoryt, 1962, 23,7 x 37,5 cm, sign. PD L. Stejskal 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)