Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jihočeská vesnice IV.

    Položka č.: 218515

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 19:50

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 226712

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 10:35

    litografie, 1962, 46,5 x 43 cm, sign. PD L. Stejskal 62, rám, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)