Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem (PF 1961)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:06

    litografie, 1960, 13 x 20 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s hroznovým vínem (PF 1961)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem (PF 1965)

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:32

    litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)