Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenáři (Ex libris B. B. B.)

    Položka č.: 234836

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:52

    dřevoryt, 10,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka (Ex libris ing. Ota Hradečný)

    Položka č.: 234837

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:54

    dřevoryt, 1942, 8,5 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenářka (Ex libris Zdeňka Hradečná)

    Položka č.: 234841

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 21:02

    dřevoryt, 10,4 x 7,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 207944

    Plánované ukončení: 01. 07. 2019 15:13

    dřevoryt, 18,2 x 12,1 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Toaleta

    Položka č.: 235876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:35

    litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)