Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:54
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Dvojice
Položka č.: 254593Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:42
litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Atomový věk
Položka č.: 263393Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:24
tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)