Torzo (PF 1996)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:14

    litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na cestě do betléma (PF 1966)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:16

    linoryt, 1965, 11,2 x 6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:18

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:20

    dřevoryt, 1962, 13 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)