Kočka

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:03

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Postava

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:09

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Nádrže

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 232833

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:40

    olej, karton, 41 x 58 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 232882

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:45

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:50

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Jezero

    Položka č.: 232843

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 14:55

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 232875

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:25

    olej, karton, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Před bouřkou

    Položka č.: 232870

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:30

    akvarel, běloba, papír, 1956, 29,5 x 38,5 cm, monogr. PD O. Č. 56, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Řeka

    Položka č.: 232869

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 14:35

    akvarel, běloba, papír, 1954, 25 x 34,5 cm, monogr. PD O. Č. 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kůň

    Položka č.: 226428

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:00

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Satyr a víla

    Položka č.: 138337

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:40

    lept, 1996, 9,7 x 6,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Housata / Jezdec

    Položka č.: 134456

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:45

    2x tuš, papír, 1934, 30 x 22 , 14,1 x 10,6 cm, 1x monogramováno PD R., ilustrace k časopisu Našim dětem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Start rakety

    Položka č.: 132760

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:50

    litografie, 40 x 26,5 cm, sign. PD Voljenica (?), rám, 46/70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 225428

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:08

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Letní krajina

    Položka č.: 225447

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chalupy pod sněhem

    Položka č.: 225450

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rumpál

    Položka č.: 225454

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:16

    lept, 1981, 6,3 x 5 cm, sign. PD, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pro štěstí

    Položka č.: 225457

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:20

    zinkografie, 1929, 7 x 12,5 cm, PD značeno, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226999

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:50

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Pasáček

    Položka č.: 228555

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:46

    lept, 30,4 x 18,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:26

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu