• Ivan Komárek

    Pár

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:45

    polystyren, plexisklo, 1998, 14 x 22 cm, sign. DU I. Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dvě venuše

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:05

    olej, plátno, 2017

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:45

  • Ivan Komárek

    Výhled z okna

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:50

    sign. DU I. Komárek , 2004, 14 x 18,5 cm, sign. vzadu I. Komárek 2004, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Jan Šafránek

    Akt V

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:35

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt IV

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:30

  • Ladislav Kuklík

    Svlékaní

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:15

    grafický list, 1984, 18,5 x 13 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:55

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Kuklík

    Probuzení

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:10

    barevný lept, 1986, 19 x 9,5 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:25

    litografie, 30 x 20 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Kuklík

    Oda na židli

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:15

    barevný lept, 1998, 10,5 x 7 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ivan Komárek

    Spící

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:55

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:50

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:45

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle II.

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:10

    suchá jehla, mezzotinta, 2009, 18,7 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:30

    litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:35

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:25

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 35/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:15

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    První hodina

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:20

    mezzotinta, 2009, 16,3 x 8,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 16/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:05

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Koupel

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olga Vychodilová

    Voda

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:05

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Olga Vychodilová

    Země

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:00

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Běžkyně

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:10

    tuš, papír, 16 x 9 cm, sign. LD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)