Novoročenky

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Stisk (PF 1986)

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:12

    serigrafie, akvarel, 1985, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Evropa (PF 1991)

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:10

    serigrafie, akvarel, 1990, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Vlastenec (PF 1990)

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:08

    serigrafie, akvarel, 1989, 30,5 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Zamilovaný (PF 1989)

    Položka č.: 93

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:06

    serigrafie, akvarel, 1988, 27 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:18

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Dívka s džbánkem

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:10

    dřevoryt, 8 x 9,5 cm, sign. PD Cinybulk, na dvojlistu společně s básní , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Svícen

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:56

    dřevoryt, 1980, 20 x 9 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 80, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:54

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Karlův most (PF 1960 Dr. E. a ing. V. Zděnovcovi)

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:46

    dřevoryt, 13,8 x 7,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:44

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Drak (PF 1949 ing. B. Pračka)

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:50

    dřevoryt, 1948, 13,9 x 10 cm, sign. LD JožkaBaruch, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:48

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:20

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:18

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Panovnice (PF 1958 V. Poppe)

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:10

    dřevoryt, 1957, 9 x 9 cm, sign. PD MFlorian, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Rušná ulice (PF 1959 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:34

    dřevoryt, 1958, 9,8 x 13,7 cm, LD značeno Jaroslav 58, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží (PF 1974)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:10

    litografie, 1973, 20,5 x 8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6814 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:40

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:34

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na zahradě (PF 1972 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:46

    dřevoryt, 1971, 11,8 x 9,4 cm, sign. PD Emil Kotrba 1971, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zima (PF 1970 Jaroslav Krejčíř s rodinou)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:00

    dřevoryt, 1969, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD Florian, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ocas kapra

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:58

    lept, 6,5 x 12,5 cm, sign. PD, 8/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    PF Růžové brýle

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:52

    tuš na papíře, 29,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:50

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vlastimil Toman

    (1930-2015)

    Zimní krajina s potokem (PF2012 Jana a František Dvořáčkovi)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:48

    linoryt, 9 x 13 cm, sign. PD V Toman, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:52

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (PF 1972)

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:30

    ocelorytina, 1971, 6,2 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 63/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)