• Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará džamie v Mesembrii

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:24

    dřevoryt, 10 x 15 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adrian Zalay

    (1935-1988)

    Dvě ženy

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:30

    dřevoryt, 1967, 47 x 31 cm, sign. PD Adrian Zalay 67, č. 53/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Glotzer

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:48

    dřevoryt, 1926, 10 x 8,3 cm, LD značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Kramule

    Listy

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:14

    dřevoryt, 59 x 42 cm, sign. PD Karel Kramule, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Kříž před kostelem

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:22

    dřevoryt, 24,5 x 17,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:12

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:06

    dřevoryt, 1957, 22,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch, Vydáno jako Premie Klubu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, papír nahoře pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • William Nicholson

    (1872-1949)

    Princ z Walesu

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:22

    dřevoryt, 26 x 23 cm, PN značeno v tisku, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:36

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:10

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:48

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:44

    akvarel, dřevoryt, papír, 1958, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek 58, mírně zažloutlý papír, papír při okrajích pomuchlán , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:32

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Moucha

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:14

    dřevoryt, 18 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Strony (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:46

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Koubek

    (1896-1940)

    Brněnský dóm Petrov

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:16

    dřevoryt, 1928, 24 x 17,5 cm, sign. PD K. Koubek, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincenc Paulus

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:34

    dřevoryt, 1922, 10,3 x 8,8 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Diviskách a Pohled z Valdické brány

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:20

    2x dřevoryt, 13,5 x 17 a 14 x 10,2 cm, oba sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Kramule

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:12

    dřevoryt, 28,5 x20 cm, sign. PD Karel Kramule , rám, č. 37/60

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 86

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:38

    dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Oběd v Pekingu

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:04

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 27 cm, sign. PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Na dvoře v Pekingu

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:02

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Večer v domě

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:00

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Motivy

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:42

    dřevoryt, 20 x 10,2 cm, sign. PD Lukavský, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Postava muže

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 16:40

    dřevoryt, 1921, 9,8 x 6,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Řeka

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:58

    dřevoryt, 1958, 15 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Bejček 1959, pravý horní roh lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:46

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)