Novoročenky

  • Jaromír E. Brabenec

    Kompozice (PF 1983)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:20

    serigrafie, 1982, 15,2 x 10,5 cm, PD značeno razítkem Brabenec, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:18

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:32

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Krajina (P.F. 1984 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:18

    linoryt, 15 x 10 cm, 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Krajina se sluncem a holubicemi (P.F.79)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:26

    dřevoryt, 1978, 14 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ostrov (P.F. 1987 Václav Dlouhý)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:22

    linoryt, 15,5 x 13 cm, 41/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:28

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:26

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:30

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Andělská křídla: PF 2005, Josef Jungmann Zápisky

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:00

    linoryt, 2004, 8,5 x 18 cm, sign. L.Rusek 2004, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Leo Frydrych

    Červený kříž (PF 2012)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:56

    tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Bobek

    (1925-2006)

    Žena a pták (PF 1986)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:04

    kolorovaný linoryt, 1985, 9 x 8,5 cm, sign. DU Jar. Bobek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:26

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:24

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Letohrádek královny Anny (PF. 47 J.Černý)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:22

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)