• Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:24

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:18

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Svítání

    Položka č.: 1150

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:53

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při levém okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Poledne

    Položka č.: 1149

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:52

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Z rána

    Položka č.: 1152

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:55

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Svítání II.

    Položka č.: 1151

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:54

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 44 x 60 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při pravém okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva (Obuvník)

    Položka č.: 1162

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:05

    fotografie, 1972, 39,3 x 24,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva

    Položka č.: 1161

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:04

    fotografie, 1972, 36,7 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Tři generace

    Položka č.: 1133

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 57 x 45,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 1145

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:48

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 40 x 99 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Paul Koruna

    Akd dívky se závojem

    Položka č.: 1153

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:56

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Jana Brejchová (s Terezkou)

    Položka č.: 1160

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:03

    fotografie, 1968, 22,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    Položka č.: 1177

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:20

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Curych

    Položka č.: 1158

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:01

    fotografie, 1968, 28,4 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Důvěrný rozhovor - Lausanne

    Položka č.: 1159

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:02

    fotografie, 1968, 22,2 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:17

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:16

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Dům

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jovan Dezort

    Tramvaje na Václavském náměstí

    Položka č.: 1120

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:23

    fotografie, 30,3 x 31 cm, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

  • František Dostál

    Ze souboru Náhodná setkání

    Položka č.: 1128

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Nesoucí

    Položka č.: 1126

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Na vozíku v dešti

    Položka č.: 1125

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 28,2 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:13

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:15

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 1171

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:14

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    Položka č.: 1188

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:31

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklářský reliéf

    Položka č.: 1119

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 1136

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:39

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 16,6 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

  • Vladimír Hanzl

    Položka č.: 1140

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:43

    bromostříbrná fotografie, 51 x 47 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    Položka č.: 1179

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:22

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Antikvariát Dlážděná