• Nikola Klanicová

    (1973)

    Slunce mi svítí z očí

    Položka č.: 466

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:13

    kaligrafie, chroman, měď, japonská tuš - sumi, ruční papír, 2018, 42 x 23 cm, sign. na zadní straně Nikola Klanicová 2018, Výtvarná technika spolu s expresivní kaligrafií využívá dynamiku chemických reakcí, při nichž vznikají obrazce. Techniku používal na konci 19. století přírodovědec F. Runge: dok…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 374

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:41

    lept, kombinovaná technika, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 352

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:19

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 351

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:18

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 350

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:17

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Hník

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:30

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Václav Florian

    Mimozemšťan

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:39

    olej, plátno, 95 x 70 cm, sign. LD V. Florian

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Palková

    Koncert na mořském břehu

    Položka č.: 554

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:41

    koláž, 1995, 24 x 15,5 cm, sign. LD Palková 95, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Jindřiška Nazarská

    Zbečno

    Položka č.: 527

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:14

    akryl, sololit, 35 x 45 cm, sign. LD Nazarská, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 511

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:58

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 492

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:39

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 465

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:12

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Husova ulice v centru Prahy

    Položka č.: 396

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:03

    olej, karton, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:22

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alena Laufrová

    Motiv se sv. Vítem

    Položka č.: 491

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:38

    lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 1/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 395

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:02

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zimní zpěv

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:29

    olej, plátno, karton, 14 x 12 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6882 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:57

    Poslední dražitel: ID3915 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:56

  • Alena Laufrová

    Franz Kafka V.

    Položka č.: 490

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:37

    lept, suchá jehla, 1991, 39,5 x 29,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 21/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Jan Černoš

    (1982)

    Kirké

    Položka č.: 373

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:40

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 13 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Jan Černoš

    (1982)

    Héra

    Položka č.: 372

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:39

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 12,8 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

  • Jan Černoš

    (1982)

    Helena

    Položka č.: 371

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:38

  • Mikuláš Axmann

    Betlém

    Položka č.: 335

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most v noci

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:11

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 463

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:10

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 462

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:09

  • Pavel Kopp

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 461

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:08

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 460

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:07

  • Arnoštka Vazačová

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 13:34

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)