• Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Záchvěv naděje

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:00

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. LD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:48

    kombinovaná technika, papír, 43 x 30,5 cm, sign. PD Rožánek V., soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 18.400 CZK (736 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:38

    tempera, papír, 43 x 39 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.400 CZK (736 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Imaginární krajina

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 17.800 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:41

    tempera, papír, 41 x 27 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 17.800 CZK (712 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V.V. Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:34

    olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V.V. Novák 64, rám

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (612 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:49

    tempera, papír, 47 x 33 cm, sign. LD V. Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 15.300 CZK (612 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Svobodová

    (1952)

    Balanc

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:07

    tiskařská barva, akryl, monotyp, 2018, 82 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:01

    malba na dřevě, pol. 19. století, 35,8 x 31,5 cm, ikona zobrazje dvanáct nejdůležitějších pravoslavných svátků s ústřením motivem Krista v předpeklí, který osvobozuje starozákonní spravedlivé a Adama s Evou. Scénu lemuje vyobrazení dvanácti scén převážně mariánské a kristologické ikonografie. Jednot…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:58

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava

    Položka č.: 1076

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:39

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Novém Světe

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:02

    kombinovaná technika, plátno, 29 x 28 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    V krajině něhy

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:57

    tempera, papír, 47 x 33 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:52

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:40

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá krajina

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:47

    olej, karton, 33 x 45 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ležící akt

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:45

    olej, karton, 29,5 x 42 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Podzimní proměny

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 13.160 CZK (527 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:53

    kombinovaná technika, papír, 43,5 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.160 CZK (527 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Krajina

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:44

    pastel, papír, 27,5 x 40 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zimní ticho

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:03

    olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ikona Bohorodičky

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

    malba na dřevě, 19. století, 35,6 x 31,3 cm, ikona Bohorodičky zobrazuje tzv. typ Panny Marie Kazaňské, která je doprovázena archanděly Michaelem a Gabrielem. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • (Albert Markowski) Marks

    (1870-1941)

    Krajina s akvaduktem

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:13

    olej, plátno, 38 x 55 cm, sign. PD A. Marks, rám, místy popraskaná malba

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Krajina

    Položka č.: 644

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:27

    tempera, papír, 1961, 31,5 x 23,5 cm, LD monogr. P. K. 61, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:51

    tempera, papír, 39 x 32 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:46

    tempera, papír, 43 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zamilovaná

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, papír, 49 x 35 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vejrych

    Podzim v lese

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:37

    olej, lepenka, 69 x 48, 5 cm, sign. PD R. Vejrych, rám, malba krakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:35

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Ottenfelda a V. Hynaise, člen JUV

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kompozice

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:55

    kvaš, akvarel, papír, 1957, 19 x 29 cm, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:50

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook