Chvála slov. Sborník mladé práce
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
sborník, sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobr…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Také jedno faunovo odpoledne
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
bibliofilie se 6 původními kombinovanými hlubotiskovými technikami ve formátu 21,5 x 12,5 cm (3x) a 7 x 5 - 5 x 3,5 cm (3x), 1987, 30,5 x 20 cm, 3x sign. PD Liesler 87, autorský tisk, pevná celoplátěná převazba s vlepeným původním přebalem s tištěnou grafikou, vydáno pro účastníky slavnostního večer…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)