Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 226255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:10

    frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 217035

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:15

    tuš, uhel, ruční papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. LD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 233807

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:07

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)