Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 239982

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 18:36

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice II.

    Položka č.: 233311

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:39

    frotáž, 35 x 73 cm, sign. PD Hejna, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice III.

    Položka č.: 233310

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:40

    frotáž, 1969, 50 x 100 cm, sign. PD Hejna 69, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233309

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:41

    frotáž, 64 x 98 cm, sign. PD Hejna, 1/3, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 239598

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:51

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 239599

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:52

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 239702

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:35

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)