Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:59

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:23

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie k podobizně mladého muže

    Položka č.: 821

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:24

    akvarel, tuš, ruční papír, 46 x 31 cm, sign. DU V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236205

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:29

    frotáž, 60 x 47,5 cm, sign. LD V. Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 236610

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:04

    monotyp, tužka, papír, 40,5 x 43 cm, sign DU Hejna, papír na levém okraji lehce otřepen, kousek levého horního rohu utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Vltava

    Položka č.: 236729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:53

    tempera, kvaš, papír, 1960, 42,8 x 55,3 cm, PN monogr. VH 60, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava

    Položka č.: 236782

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:46

    tempera, pastel, tuš, papír, 24,3 x 20,8 cm, sign. PD VHejna, PN popsáno autorem, v dolní části pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rue Bonaparte

    Položka č.: 236783

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:47

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD V Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 236802

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pobřeží

    Položka č.: 231486

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:31

    akvarel, tužka, papír, 1946, 14,5 x 21 cm, sign. LD VHejna 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)