Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Barevná abstraktní kompozice

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    frotáž, kombinovaná technika, 1965, 43 x 52,5 cm, sign. DU Hejna 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)