Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1979, sign. PD Zívr 1979, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 108

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 236203

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:27

    akvarel, tuš, papír, 1980, 44 x 30 cm, sign. PD Zívr 1980, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)