Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Výstava obrazů

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 10:27

    katalog, česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň Krajiny na předměstí J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., lehce opotřebeno, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 1470

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 19:17

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták & Jan Smetana

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 21:12

    tisk, plakát, 82,5 x 56,5 cm, rám, plakát k výstavě Kamila Lhotáka a Jana Smetany Kresby a grafiky 1939 - 1956, nové obrazy a práce sobdobí Skupiny 42, Galerie umění v Karlových Varech 11. 7. - 15. 8. 1956, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs - Ohrada snů

    Položka č.: 463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 23,5 x 13,5 cm, podpis K. Lhoták a K. Sýs na titl. tistě, vyd. Albatros, Praha, 1982, volné listy v obálce, 28s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    bibliofilie, 9x pův. litografie: K. Lhoták, O. Janeček, J. Liesler, M. Stretti, M. Švabinský, J. Švengsbír, V. Sivko, K. Müller a J. Lukavský, vyd. kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha, 1958, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebena, antiqari.at…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    bibliofilie, 2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav , člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 239312

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:05

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 239313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:06

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Hovory u krbu (O. Neff - V. Neff)

    Položka č.: 239314

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:07

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)