Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    K. Sýs: Chvála kol

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x sign. lept K. Lhoták a 1x dvoulist s básní a podpisem K. Sýse a podpisem Fr. Janáse pod tiráží, vyd. Fr. Dvořák a Fr. Janás, Praha, 1981, ex. 22/56, s původní obálkou, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID546 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    J. Neruda: Pařížské obrázky

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    bibliofilie, 3x lept (první ve frontispisu signovaný) K. Lhoták, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1958, lepty vytiskl M. Pegrassi, volné listy v obálce, 142s., obálka při krajích poškozená, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4937 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Balon. Křídla. Vrtule

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 1948, 24,5 x 17 cm, pův. litografie Kamila Lhotáka, Nakladatelství Svoboda, Praha, 162 stran, vazba rozpadlá, desky potrhané, obálka chybí, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Alfred Jarry: Nadsamec

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kniha, podpis a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Freres Lissac

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    litografie, 1948, 22,3 x 30,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1948, rám, na papíře patrné přehyby, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. , antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hol…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 14 000 - 16 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace k časopisu Světová literatura

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    2x tuš, běloba, papír, oba 24,3 x 16,6 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.5. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejno…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Odhadní cena: 24 000 - 27 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 123

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 16,5 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.2. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Odhadní cena: 13 000 - 15 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    tuš, běloba, papír, 24,3 x 16,8 cm, přiložen původní časopis Revue světová literatura, Odeon, Praha, 1985, č.1. Kamil Lhoták je autorem ilustrací k více než 400 knihám a také mnoha periodikům. Jeho poetický styl charakteristický výrazovou zkratkou se stal rozpoznatelným napříč širokou veřejností. „Z…

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Krajina s papírovým orlem a autem

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.100.000 CZK (84.000 €)

    olej a tempera na lepence, 1964, 28 x 40 cm, sign. LD Kamil Lhoták 28. 10. 1964, rám, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvo…

    Aktuální cena: 2.100.000 CZK (84.000 €)