Robert Hliněnský

(1908-1979)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 233811

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:11

    akvarel, papír, 1970, 52 x 35,8 cm, sign. vzadu ve výřezu Robert Hliněnský 1970, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)